[email protected] +420 228 886 956

Coronavirus

Informace o změnách kvůli COVID-19!

 

Vážení zákazníci!

Hodně sil máme v tom, abychom online nakupování věděli zajistit co nejjednodušší. Usilujeme o to, abychom danou situaci - nedostatek zboží na trhu balicích materiálů, stoupající nákupní ceny, delší lhůty výroby a samotné dodávky - vziknutú epidemií zvládli nejsnáze.

Díky naším dlouholetým zkušenostem a naśí rozsáhlou partnerskou bází zajišťujeme zboží a zásoby z celého světa, avšak na některé události bohužel nemáme skoro žádný vliv. Z tohoto důvodu je třeba počítat s následujícími faktory:

  • prodloužená lhůta výroby a dodávky
  • zvýšení cen o 30% -400%

 

  • Důležité informace ohledne našich kontaktů:

Náš telefonický zákaznický servis je opět dostupný!

 

  • Důležité informace ohledně našich standardních produktů v důsledku COVID-19!

Poptávka některých výrobků je viacnosobný v této době, tento fakt ve velmi velké míře ovlivnil i dostupnost našich standardních produktů.

Naší snahou je, aby byly standardní produkty vždy skladem, avšak i přes naší snaze se může stát, že jeden zákazník zadá mnoho objednávek přes webshop, tím pádem zakoupí celé skladové zásoby.

Nemusíte mít obavy při standardních produktech, protože v každém případě pracujeme na tom, abychom dané obaly zajistili co nejdříve, i když v malých množstvích.

Naše ctěné zákazníky informujeme neustále o změnách v newsletterech, nebo přes naše webové stránky. Pokud máte otázky, neváhejte a napište nám přes e-mail!

 

Děkujeme za pochopení!

Nahrávání