[email protected] +420 228 886 956

Prémiové služby Nordteku

 
Firma Nordtek se svojí 20-letou zkušeností nabízí široké spektrum řešení pro své partnery. Naším cílem je, abychom zrealizovali sny našich zákazníků.
Jako podnikatelé, jsme si vědomi toho, kolik faktorů vede k úspěchu, proto jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli při každém kroku. Najděte v naší nabídce co nejvhodnější balící materiál pro Vaše potřeby, staňte se i Vy naším spokojeným zákazníkem!
 
Firma Nordtek je za to, aby poskytla svým zákazníkům co nejjednodušší řešení nejvyšší kvality.

 

 All In Packaging

 Quality Discount Packaging

V našem webshopu si umíte vybrat z 5000 produktů ten, který Vám nejvíce vyhovuje. Nakupujte online, abyste ušetřili nejen čas, ale i peníze. Pokud máte otázky, případně nějaké problémy, obraťte se na našich kolegů, nebo využijte naše chat okénko. Naši pracovníci Vám mile rádi pomohou při výběru balicích materiálů.

Vlastníte nadbytečné zásoby? My Vám s nimi rádi pomůžeme, naším cílem je, abyste našli rychlé a levné řešení.
Pomocí QDP se Vaše podnikání stane enviromentální příznivým! Vaše nadbytečné zásoby rádi odkoupíme, nebo Vám nabídneme naše produkty vysoké kvality z přebytečných zásob za výjimečné ceny.Využite QDP a šetřete, přičemž se staráte io životní prostředí!

 Grafické služby

 Etikety

Máte představy ohledně grafiky Vašich produktů? Případně byste chtěli obnovit už Vámi roky zažitý design. My Vám iv tomto pomůžeme! Zásluhou našich kreativních grafiků jsme již mnohým našim zákazníkům pomohli zrealizovat jejich vysněný produkt.

Díky naší vyspělé tiskařské techniky máme možnost na tisk i těch nejnáročnějších grafik. Výsledek zevnějšku Vašeho produktu si zákazníci ještě dlouho zapamatují!

 Logistické služby

 

Objednané zboží umíme zákazníkům doručit až do 25 tun - způsob dopravy je různorodá se zárukou, že Vaši objednávku rychlé a bezpečně obdržíte. Více podrobností ohledně dopravy se dočtete v bodě Doprava, ale pokud máte otázky, naši kolegové Vam rádi pomohou.
 

 

Pokud máte otázky ohledně našich služeb, kontaktujte nás písemně nebo telefonicky každý pracovní den od 9:00 do 17:00.

All In Packaging

 

Bohatý webshop

Žádost o vzorek

V naší nabídce si můžete vybírat mezi více než 5000 produkty, myslíme si, že určitě natrefíte na Vaši vysněnou nádobu.

Vyzkoušeli byste produkty ještě před koupí? U nás máte možnost o vzorky zdarma, abyste daný zboží věděli vyzkoušet ještě před větší objednávkou.

Vícejazyčný servis

Spokojenost zákazníků je zaručena

Firmou All In Packaging se víte domluvit v mnoha cizích jazycích, ba máte možnost i na živý chat, kde Vám naši kolegové ihned pomohou.

Staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkům, jakož i dalších více tisíců partnerů, kteří využívají služby Nordteku. Ať se stane pořizování nejjednodušším krokem během výroby Vašeho zboží!

 

Quality Discount Packaging

 

Nakupujte kvalitu za výjimečné ceny

Myslete na naši Zemi!

Nové balicí materiály vysoké kvality z druhé ruky. Využijte QDP a šetřete, přičemž se staráte io životní prostředí!

Nenechte, aby ještě použitelné balicí materiály skončili jako odpad. Dbejte o své životní prostředí, prodejte nebo vykoupejte nadbytečné zásoby, čímž zabráníte zbytečné výrobě a znečištění Vaseho okolí, prostředí.

Prodejte nadbytečné zásoby!

 

Vlastníte nadbytečné zásoby? My Vám s nimi rádi pomůžeme, naším cílem je, abyste našli rychlé a levné řešení. Vaše nadbytečné zásoby rádi odkoupíme, nebo Vám nabídneme naše produkty vysoké kvality z přebytečných zásob za výjimečné ceny.Využite QDP a šetřete, přičemž se staráte io životní prostředí!

 

 

Design

 

Jedinečný design

Jedinečný vzhled

Jedinečný design od základů - žádný problém! Jsme tady za to, abychom vyhověli Vašemu poptávky a dopřáli Vašim produktům ten najefektínejší design. Klikněte sem a prohlédněte si naše dosavadní práce.

Vaše možnosti jsou neomezené! Navrhneme a realizujeme nejlepší balení pro váš produkt za vynikající cenu.

360º produktové fotografie

Design jen pro Vás!

S 360 ° produktovými fotografiemi vaše produkty ožijí! Vaši klienti budou mít možnost obrázek otočit, či zvětšit, čímž DOTA mnohem živější náhled do Vaší nabídky produktů. Prohlédněte si naše práce kliknutím sem.

Pomůžeme Vám s vizuálním designem, který můžete jakkoliv změnit, všechna práva designu budou vyhrazena jen pro Vás!

Čím menší náklady

Pokovování

Vzhledem k tomu, že naše středisko se nachází v Maďarsku, kdykoliv, pokud nás budete potřebovat, budeme od Vás pouze na dosah.
Touto technikou bude Vaše zboží ještě více atraktivnější. Budeme se snažit o to, abychom našli to nejlepší řešení pro Vás.

 

Etikety

 

Na každý povrch

Etikety na míru

Sítotisk, technologie embossing, pokrovovanie - to je jen pár našich možností ohledně etiketování, kromě toho Vám umíme zabezpečit ještě mnoho technik pomocí naší profesionální základny.

Chcete vyniknout? Vyzkoušejte naši speciální možnosti týkající se etiketování. Vybrat si můžete z následujících možností:
  • UV tisk
  • Tamponový tisk
  • Sítotisk

Nemáte ještě žádnou grafiku?

Co nejrychleji, jak se jen dá

Pokud již máte představu ohledně grafiky, my Vám ji pomůžeme domyslet a natlačit na Váš produkt. Pokud ještě nemáte žádnou představu, ale máte nápady, naši profesionální grafici Vás dopomohou k vysněnému výsledku.

Díky naší zkušenosti a a obchodním partnerům víme mimoriedne rychlé uskutečnit naše projekty. Pokud i Vy chcete mít Vaše sny zrealizované co nejrychleji, obraťte se na nás!

 

Logistika a jiné služby

 

Lokální podpora

Plnění

Vzdálenost u nás není překážkou, v 15 evropských státech nás najdete fyzicky nebo virtuálně. Je to, jako kdybychom byli vždy blízko Vás.

Našim profilem je plnění různých látek v různých množstvích počiac od parfémů, deodorantů přes domácí chemikálie.

Výzkum + vývoj

Výroba kartonových krabic

Na uspokojení těch nejrůznějších potřeb našich zákazníků jim pomůžeme i v oblasti vývoje a výzkumu, podáme Vám pomocnou ruku k realizování Vašich představ a projektů.

Kartonové krabice na míru nejsou jen estetickým zážitkem, ale jsou nesmírně praktik. Náš sortiment prodáváme obvykle v kartónovýck krabicích, které můžete zakoupit i u nás. Žádejte o cenovou nabídku!

 

 

 

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Type the characters you see in the picture below.

Nahrávání