[email protected] +420 228 886 956

Vykupujeme nadbytečné zásoby!

Když nakupujete obaly a máte přebytečné zásoby, často je těžké najít zájemce, který by je od Vás koupil tsk, abyste nemuseli trpět finanční ztráty nebo blokovat svůj sklad.
 
 
S All In Packaging můžete Vaše přebytečné zásoby opět prodat, a to hned dvěma způsoby:
 
Re-Packaging products
 
All In Packaging vykupuje nadbytečné zásoby
 
Jsou produkty, které lze jednoduše prodat, je však třeba znát potenciální zájemce. V All In Packaging spolupracujeme s tisíci potenciálních klientů, díky čemuž máme přehled o situaci na trhu. Pokud si myslíme, že je možné Vaše nadbytečné zásoby prodat, odkoupíme je od Vás přímo a nabídneme našim klientům z našeho skladu.
 
 
Nabízejte své produkty přes partnerský program All In Packaging
 
Stává se, že nemůžeme odkoupit nadbytečné produkty, ale víme Vám pomoci najít správné kupce. Může se stát, že s daným produktem nemáme zkušenost, nebo je objem zásob příliš velký, abychom riskovali odkoupení. Bez ohledu na důvod, tisíce potenciálních kupců stále představují vysokou pravděpodobnost, že své přebytečné zásoby rychle vyprodat.
 
Platforma All In Packaging je otevřená dodavatelům, ať už jde o distributora s nadbytečnými zásobami a omezeným skladem, nebo výrobce s neustálou výrobou. Můžete přidat své výrobky do naší platformy a my o nich informujeme naše zákazníky. Dokonce můžete své nadbytečné zásoby přenést do našeho skladu a zpřístupnit je tak maloobchodním zákazníkům.
 
V případě, že máte přebytečné zásoby, prosím vyplňte níže zobrazený formulář a dejte nám o tom vědět!

 

 

Kontaktujte nás!

Nahrávání