[email protected] +420 228 886 956

Vykupujeme nadbytečné zásoby!

Prosperující firmy často čelí s problémem zbytku nahromaděných a nevhodných balicích materiálů. Skladování těchto materiálů je komplikované a nákladné, avšak pořídit přesně požadované množství je téměř nemožné.
 

Prodali byste Vaše nadbytečné zásoby?

 
Existuje několik důvodů, jak Vám tyto již nepotřebné zásoby vznikly:
 
  • nerozpredali se,
  • byly sezonální,
  • změnil se design,
  • nashromáždili jste příliš velké množství,
  • firma zkrachovala.
 
QDP (Quality Discount Packaging) je jedinečná B2B služba, která má řadu výhod:
 
  • Umožňuje přerozdělení kvalitních zbývajících obalových materiálů.
  • Zbavíme Vás produktů, které zbytečně skladujete.
  • Chráníme životní prostředí využíváním zbývajících materiálů.
  • Nabízíme kvalitní produkty za snížené ceny pro dotazovány stranu.
  • Snižujeme náklady straně, která zbytečně nahromadila nežádající obalové materiály tím, že se sklady uvolní a samozřejmě generujeme další tržby z prodeje.
 
Stručně řečeno, systém QDP poskytuje jednoduché řešení pro ty, kteří by se zbavili zásob svých nadbytečných obalových materiálů.
 
Víme Vám pomoci dvěma způsoby:
 

1) Vaše zásoby přímo vykoupíme.

 
Většina nahromaděných obalů je vhodná ještě na další prodej, avšak najít vhodného a potenciálního kupujícího není snadné. Zásluhou webshopu All in packaging se QDP dostane k mnohým potenciálním zákazníkům. V tom případě, že si myslíme, že se Vaše produkty rychle rozprodají, vykoupíme Vaše zásoby a nabídneme je k prodeji v našem webshopu.
 

2) Vaše nadbytečné zásoby se dostanou do webshop All In Packaging.

 
 Jsou případy, kdy nevíme vykoupit Vaše nadbytečné zásoby. Může se to přihodit, pokud Vaše zásoby jsou tak velké, že neumíme pořídit jejich uskladnění, nebo pokud Vaše sklady se nacházejí na mnohem příznivějším místě, což by usnadnilo prodej.
 
Jsme si zcela jisti, že určitě najdeme vhodného klienta, abyste čím dříve zbavili Vašeho nahromaděného a nepotřebného balicího materiálu.
 
Quality Discount Packaging je otevřené pro všechny dodavatele. Ať se jedná o malou firmu, která disponuje pouze s limitovaným množstvím nadbytečného materiálu, ať už s takovým výrobcem, který by nepřetržitě dodával nadbytečné balící materiály. Naším cílem je, abychom pro Vás zajistili rychlé a efektivní řešení, čímž se zbavíte nežádajících produktů a zároveň chráníte i vaše prostředí!
 
Pokud disponujete nadbytečným balením, vyplňte následující formulář a my vás budeme kontaktovat! 

 

Kontaktujte nás!

Type the characters you see in the picture below.

Nahrávání