Kovové napařování

Kovové napařování lahví, kelímků, uzávěrů

Firma All In Packaging zabezpečuje vysoce kvalitní obalové produkty, inovativní obalové řešení a kompletní tiskové služby.

Naší novinkou je jedinečná služba kovového napařování, díky které bude obal Vašeho produktu lesklý nebo matný, odolný, ale především jedinečný!

Napařováním kosmetických kelímků, dóz, uzávěrů a lahví můžete zapůjčit jedinečný vzhled Vašemu produktu, dokonce tato naše služba je dostupná i při objednávce v menším množství.


 

Co je kovové napařování?


Během napařování se kovové částice pomocí vakua zahřívají na požadovaný povrch, čímž vytvoří kovový povlak z různých materiálů s vysokým leskem. Nanesený povlak vytvoří mimořádně krásnou a leskem vrstvu.

Zjednodušeně řečeno, kovové parní povrchy vypadají, jakoby by byly naneseny chromem, jen s jinou barvou.

 

Proč si vybrat obaly s takovou technikou?

Touto technikou získáme jedinečný vzhled a lesklý finish obalů, díky kterému bude Váš produkt určitě vyčnívat z davu.

Materiály citlivé na UV vyzařování lze také plnit do napařovaných lahví, protože povrch zcela zakrývá požadovaný obal.

Ostatní dodavatelé ve většině případů nevyrábějí obaly v takovém exkluzivním a poutavém rouchu, nebo pokud i ano, minimální množství zadání do výroby je neskutečně vysoké, ne jako u nás. Napařování povrch je vhodný pro pokrytí etiketou nebo se dá na něj tlačit přímo UV tiskem nebo i sítotiskem.

Od jakého množství se napařování produktů možné?

Minimální množství kovového napařování je u jednotlivých produktů odlišné. Dobrá zprávě je, že nemusíte počítat s vysokými odběrovými množstvími do několik tisíc kusů.

Dózy, kelímky, láhve a uzávěry se dají zajistit kovovým napařováním i při objednávce několika stovek kusů. Jiné produkty jsou navíc dostupné také v menších množstvích.

Pokud jste si již vybrali samotný produkt, který byste chtěli zdobit touto technikou, obraťte se na našich kolegů, aby Vám ohledně poptávaného obalu podali další informace.

Budeme pracovat na tom, abychom Vám čím rychleji vypracovali co nejvýhodnější nabídku.

 

Na jaký povrch víme tuto techniku ​​aplikovat?

Napařovat lze jako na plast, tak i na kovové nebo skleněné povrchy. Veškerý u nás dostupný obalový materiál je obvykle vyroben z látky PET, PP a PE. Tyto materiály se dají bez problémů obarvit kovovým napařováním.

Neustále rozšiřujeme námi nabízený sortiment, kde víme uplatnit kovové napařování. Testujeme stále více surovin, jak reagují na tento proces.

 ↯Výjimkou je jediněHDPE materiál, na kterém tuto techniku ​​neumíme dokonale uplatnit, proto Vám ho nedoporučujeme.

Při použití této techniky je důležitá výroba ukázkové vzorky z daného obalu, protože pouze tak si můžete být na 100% jistý, jaký je skutečný konečný výsledek. Napařovány produkty z našeho sortimentu máme už přezkoušeno, ale v případě produktu dodaného zákazníkem je obzvláště důležité dát vyrobit vzorek.

Pro dosažení co nejlepšího výsledku může mít vliv i povrchová úprava zvoleného obalu a také jeho rovnoměrnost.

Jaké barvy si umíte zvolit?

Mezi nejoblíbenější barvy patří momentálně hlavně zlatá, stříbrná, bronzová a metalické barvy. Kromě toho si víte vybrat z více než 10 barev. Umíme vyrobit jak lesklé, tak i matné barvy.